Kerstrecepten.nl - De nieuwste kerstrecepten http://www.kerstrecepten.nl/ nl-NL Tue, 22 Jul 2008 13:00:00 GMT Tue, 02 Sep 2014 20:48:59 GMT Omschrijving Gevulde Varkenshaasjes http://www.kerstrecepten.nl/recept-gevulde-varkenshaasjes-128.html Sat, 03 Dec 2011 13:27:17 GMT Lekker recept voor varkenshaas met spek en roquefort. Smaakcombinatie voor kerst http://www.kerstrecepten.nl/recept-gevulde-varkenshaasjes-128.html Warme ontbijtbroodjes http://www.kerstrecepten.nl/recept-warme-ontbijtbroodjes-123.html Thu, 24 Nov 2011 11:13:16 GMT Lekkere warme broodjes voor het kerstontbijt. Zelf maken recept http://www.kerstrecepten.nl/recept-warme-ontbijtbroodjes-123.html Kaneel Perziken http://www.kerstrecepten.nl/recept-kaneel-perziken-124.html Thu, 24 Nov 2011 12:00:16 GMT Goedkoop kerst recept desert voor een low budget kerstmenu http://www.kerstrecepten.nl/recept-kaneel-perziken-124.html Romige Appelpudding http://www.kerstrecepten.nl/recept-romige-appelpudding-125.html Thu, 24 Nov 2011 17:01:34 GMT Kerstpudding recept die je al in de middag voor het kerstmenu kan maken http://www.kerstrecepten.nl/recept-romige-appelpudding-125.html Konijn (gestoofd) http://www.kerstrecepten.nl/recept-konijn-(gestoofd)-126.html Thu, 24 Nov 2011 19:47:54 GMT Een echt kerstrecept voor gestoofde konijn slow cooking neemt 2 uur in beslag http://www.kerstrecepten.nl/recept-konijn-(gestoofd)-126.html Gevulde Kalkoen http://www.kerstrecepten.nl/recept-gevulde-kalkoen-127.html Thu, 24 Nov 2011 20:20:59 GMT Zelf een lekkere gevulde kalkoen maken voor kerst http://www.kerstrecepten.nl/recept-gevulde-kalkoen-127.html Kerst Cupcakes http://www.kerstrecepten.nl/recept-kerst-cupcakes-119.html Thu, 17 Nov 2011 16:16:48 GMT Vrolijke Kerst cupcakes een recepten voor cupcakes http://www.kerstrecepten.nl/recept-kerst-cupcakes-119.html Dadels met geitenkaas en gehakselde hazelnoot http://www.kerstrecepten.nl/recept-dadels-met-geitenkaas-en-gehakselde-hazelnoot-120.html Thu, 17 Nov 2011 16:30:00 GMT Snel en lekker amuse recept. Warme dadels op 1 lepel http://www.kerstrecepten.nl/recept-dadels-met-geitenkaas-en-gehakselde-hazelnoot-120.html Chorizo Champignonenhoedjes http://www.kerstrecepten.nl/recept-chorizo-champignonenhoedjes-121.html Thu, 17 Nov 2011 16:52:49 GMT Lekker kerst hapje voor tussendoor goedkoop te maken champignonenhoedjes http://www.kerstrecepten.nl/recept-chorizo-champignonenhoedjes-121.html Gevulde Eieren http://www.kerstrecepten.nl/recept-gevulde-eieren-122.html Thu, 17 Nov 2011 17:14:37 GMT Pittige gevulde eieren als kerst hapje of amuse snel te bereiden kerstmenu http://www.kerstrecepten.nl/recept-gevulde-eieren-122.html Kalkoenreepjes met ananas en aardappelpuree http://www.kerstrecepten.nl/recept-kalkoenreepjes-met-ananas-en-aardappelpuree-111.html Thu, 18 Aug 2011 10:46:08 GMT Kerst Kalkoen op een bijzondere manier. De combinatie van kruiden, ananas en mais maakt dit recept speciaal voor kerst. http://www.kerstrecepten.nl/recept-kalkoenreepjes-met-ananas-en-aardappelpuree-111.html Kerstsalade American style http://www.kerstrecepten.nl/recept-kerstsalade-american-style-112.html Thu, 18 Aug 2011 11:12:00 GMT Kerst vieren zoals het in Amerika gevierd wordt met deze kerstsalade. http://www.kerstrecepten.nl/recept-kerstsalade-american-style-112.html Kalkoenvulling Kastanje Appel en Brood http://www.kerstrecepten.nl/recept-kalkoenvulling-kastanje-appel-en-brood---113.html Thu, 18 Aug 2011 11:33:18 GMT Lekker recept voor kalkoenvulling met de zoete smaak van appel in contrast met de smaak van kastanjes http://www.kerstrecepten.nl/recept-kalkoenvulling-kastanje-appel-en-brood---113.html Biefstuk met cognacsaus http://www.kerstrecepten.nl/recept-biefstuk-met-cognacsaus-114.html Thu, 18 Aug 2011 11:49:40 GMT Feestelijk biefstuk recept voor tijdens het kerst diner. Geschikt voor 4 personen http://www.kerstrecepten.nl/recept-biefstuk-met-cognacsaus-114.html Kerstpudding Blanc Manger http://www.kerstrecepten.nl/recept-kerstpudding-blanc-manger-115.html Thu, 18 Aug 2011 13:10:58 GMT Recept voor een mooi kerst nagerecht. Pudding met bitterkoekjes vanille smaak. http://www.kerstrecepten.nl/recept-kerstpudding-blanc-manger-115.html Tomatensoep http://www.kerstrecepten.nl/recept-tomatensoep-116.html Thu, 18 Aug 2011 13:20:23 GMT Deze tomatensoep is heel lekker als voorgerecht bij het kerstmenu. Deze soep kan ook koud gegeten worden. http://www.kerstrecepten.nl/recept-tomatensoep-116.html Amandelspijs http://www.kerstrecepten.nl/recept-amandelspijs-117.html Thu, 18 Aug 2011 13:30:25 GMT Amandelspijs van echte amandelen. Lekker bij het kerstontbijt of brunch http://www.kerstrecepten.nl/recept-amandelspijs-117.html Arretjescake http://www.kerstrecepten.nl/recept-arretjescake-118.html Thu, 18 Aug 2011 13:49:14 GMT Arretjescake is een lekkere zoete cake. Geschikt voor de Kerst koffie of thee http://www.kerstrecepten.nl/recept-arretjescake-118.html Kersttulband http://www.kerstrecepten.nl/recept-kersttulband-109.html Wed, 17 Aug 2011 10:42:10 GMT Recept voor een lekkere gevulde zachte Kersttulband met rozijnen en krenten. Makkelijk te maken http://www.kerstrecepten.nl/recept-kersttulband-109.html Chocolade hulst blaadjes http://www.kerstrecepten.nl/recept-chocolade-hulst-blaadjes-110.html Wed, 17 Aug 2011 16:58:45 GMT Dit recept voor Chocolade hulst blaadjes is bijzonder leuk voor kerst omdat je echt hulst gebruikt. http://www.kerstrecepten.nl/recept-chocolade-hulst-blaadjes-110.html